Ersoy Tekin

Ben Kimim ?

Merhaba! Ben Dt. Ersoy Tekin. Diş sağlığına olan tutkumu ve uzmanlığımı hastalarıma en iyi şekilde sunma amacıyla yıllardır çalışıyorum. 2015 yılında mezun olduğum İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde aldığım eğitim ve klinik deneyimimle, hastalarımın gülümsemelerini güzelleştirmek ve sağlıklı bir ağız sağlamak için buradayım. 2010 yılında kurduğumuz Fatih’te bulunan Beyaz Çizgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ve 2022 yılında kurduğumuz Taksim’ de bulunan Dentaroyal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği‘ nde hastalarıma hizmet vermekteyim. Çalışma gün ve saatleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Eğitimim ve deneyimim sayesinde, çeşitli diş tedavileri konusunda uzmanlık geliştirdim. Dikişsiz implantlar, Gülüş tasarımları ve her hasta için kişiselleştirilmiş tedavi planları oluşturma konusunda hassasiyet gösteriyorum. Diş estetiği, diş implantları, kanal tedavisi gibi birçok farklı alanı kapsayan hizmetler sunuyorum.

Hasta memnuniyeti benim için en önemli önceliktir. Her hastamın konforunu ve bilgilendirilmiş hissetmesini sağlamak için çaba gösteriyorum. Tedavi seçeneklerini açıkça açıklamak ve hastalarımın sorularını yanıtlamak benim için vazgeçilmezdir.

Eksik dişlerinizi kalıcı ve sağlam implantlarla tamamlamak, diş ağrısı sorunlarını kökten çözmek veya gülümsemeyi yeniden tasarlamak istiyorsanız, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.